גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הופעות מוזיקה

אייסוליישן בנד - מופע מהסרטים

ארכיון תאריך: 21 יוני 2024

משך: שעה ורבע

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

למרות שאמנות הקולנוע היא אמנות חזותית בעיקרה, הרי שפס הקול המוזיקלי והשירים שצועדים איתה יד ביד כבר מתחילת דרכם של הסרטים הראשונים של הקולנוע האילם, היוו וממשיכים להיות חלק חשוב מהחוויה של הסרט. פס הקול מגדיר את מצב הרוח והאווירה, מרכז תשומת לב, לעתים מנבא את העתיד לבוא, מעצים את הרגשות שהבמאי מבקש לעורר בקהל ומשפיע על היחס של הצופה לדמויות. 

אייסוליישן בנד המצויינים בניהולו המוזיקלי של המאסטרו עמוס עבר הדני חוזרים לשבלול עם מופע חדש בו ישירו, ינגנו וגם יספרו את הסיפורים הקטנים שמאחורי השירים הגדולים של הקולנוע, החל משנות ה- 30 של המאה הקודמת ועד לימינו אלה.
חלק מהשירים הולחנו במיוחד עבור הסרט המסויים והפכו ללהיטים אחרי שהסרט יצא לאור וחלקם הם שירים שהיו להיטים גדולים עוד לפני שהסרט צולם ונבחרו כדי להגדיר את התקופה או הלך הרוח ולא פעם גם כדי לתרום להצלחת הסרט מעצם היותם שירים מוכרים.  בין השירים במופע: 

Sweet home Chicago ו-  As time goes by מהסרט קזבלנקה, Moon River מארוחת בוקר בטיפניס, I wanna be like you, ו- Everybodies Talking מספר הג'ונגל,  Raindrops keep Falling on my Head מהסרט קיד וקסידי, לי ולך מהסרט סלאח שבתי ועוד ועוד.

שירי יהב - שירה
הלל יובל - שירה
עמוס עבר הדני - גיטרה והפקה מוזיקלית
עדי רנרט- קלידים
אלון נדל - בס
אורן בלבן - תופים

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter