גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הופעות ג'אז ובלוז

אלון אולארצ'יק - שכונה ומרים בשבלול

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מועדון שבלול 20 כרטיסים
156
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעה ורבע
קרדיט לתמונה: תמר קרוון
אלון אולארצ'יק - שכונה ומרים בשבלול

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אז - רשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

אלון אולארצ'יק האחד והיחיד בהרכב רביעיה משובח שלא פוגשים כל יום, במבחר שיריו בעיבודים רעננים ומסקרנים וכן - גם קצת משירי כוורת.  משיריו: בואי נגיד שאני שלך, בא לשכונה בחור חדש, בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי ועוד.  מכוורת: היא כל כך יפה, מדינה קטנה, יו יה, ועוד תופינים.  

תקצר היריעה מלהכיל את מלוא פועלו המוסיקלי של אולארצ'יק, מלחין, מפיק מוזיקלי, בסיסט לירי המנגן גם בפסנתר ובגיטרה ומצליח לשלב בין ז'אנרים. חתן פרס אקו"ם למפעל חיים של 50 שנות תרומה ייחודית להתפתחות הזמר העברי, מימי להקת הנח"ל המיתולוגית דרך להקת כוורת האגדתית, אלבומי הסולו והאוספים, המוסיקה שכתב לתיאטרון ואינספור שיתופי הפעולה שלו עם מיטב המוסיקאים.  

תהיה זו הזדמנות נדירה לחוות את אחד האומנים הכי מגוונים ומוערכים הפועלים כאן בשיתוף פעולה לא שגרתי ובאינטימיות המחבקת של שבלול.

אמיתי קורץ - קלידים
ניצן בר - גיטרה
ישראל נחום - תופים
אלון אולארצЧיק - שירה ובס

 

ישראל נחום - תופים
איתמר גרוס - קלידים
אמיתי קורץ - גיטרה
אלון אולארצ'יק- שירה ובס

 
לגשת לשירים המוכרים בהיסוס, לגעת בהם קצת ממרחק - בהרכב הנגנים המיוחד הזה הדבר אפשרי. - אלון אולארצ'יק

*****

אחר סדרת מופעי סולד אאוט אינטימים בשבלול, בהם ביצע בנונשלנטיות אופינית ובשביל הכיף סטנדרטי ג'אז שתרגם לעברית, אלון לוקח עוד צעד קדימה במסע. הפעם הוא יבצע את שיריו שלו, הלהיטים המוכרים והאהובים, בגישה ג'אזית פתוחה, ברביעיה עם תותחי ג'אז מליגת העל. בטוח שיצאו ניצוצות כשלהיטים כמו "היא הולכת בדרכים", "בא לשכונה בחור חדש","בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי" , "כל הליל אני בגנך",  "בואי נגיד שאני שלך", "בואי נתחבק" ועוד, ילבשו לבוש חדש. 

תקצר היריעה מלהכיל את מלוא פועלו המוסיקלי של אולארצ'יק, מימי להקת הנח"ל המיתולוגית דרך להקת כוורת האגדתית,  אלבומי הסולו והאוספים,  המוסיקה שכתב לתיאטרון, אינספור שיתופי הפעולה שלו עם מיטב המוסיקאים.  בנימוקי השופטים שהעניקו לו ב 2017 את פרס אקו"ם למפעל חיים נכתב עליו: " ... אחד היוצרים המעניינים והמקוריים ביותר במוזיקה הישראלית. מלחין, מפיק מוזיקלי, בסיסט לירי המנגן גם בפסנתר ובגיטרה ומצליח לשלב בין ז'אנרים. נוכחותו של אולארצ'יק במוזיקה הישראלית נפרשת על פני 50 שנה ותרומתו להתפתחות הזמר העברי מכרעת. מגע ידו ומקוריותו ניכרים בעבודות הסולו שלו כמו גם באלבומים שהפיק לאחרים"

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter