לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון הקאמרי - אניהו

ארכיון תאריך: 14 פברואר 2019 - 15 אוגוסט 2020

משך: שעה וחצי

אניהו, חנון טיפוסי המתפרנס כמציל בבית אבות, מתאהב ברעות, בחורה מקסימה, ענוגה ולמעשה די מושלמת, שרובצת עליה קללה: בלילות היא נהפכת לגבר גס, טיפש ודוחה העונה לשם מוריס פומפה. האם אניהו יצליח להסיר את הקללה? האם ישלים איתה? או שאולי הכל ייפתר באופן בלתי צפוי לחלוטין?

ההצגה, המבוססת על סיפור של אתגר קרת, שאף כתב את המחזה ביחד עם רוני סיני, בעיבודו של מיקי גורביץ'ובבימויה הקולח והיצירתי של שירילי דשא, זוכה לביקורות נלהבות. מבקר התיאטרון של Ynet עידוא דגן אף כתב כי "ישסיכוישאתגרקרתיצטרךלפנותמקוםבמדףהפסלוניםלפרסהתיאטרוןעל'אניהו'" וקבע כי "מדוברבשלאגרשלממש, פריצתדרךבביטויהבימתיהישראלי". מבקרת התיאטרון של "הארץ" ננו שבתאי היתה ביקורתית מעט יותר וקבעה כי ההצגה נמצאת על הגבול בין תיאטרון לבידור.

בכל מקרה, המבקרים מסכימים ש"אניהו", שהיא גם קומדיה רומנטית, גם מחזמר וגם מופע נונסנס, מספקת לצופים חוויה משובבת נפש, מלאה בהומור ובבדיחות מצחיקות, עם תפאורה נהדרת, מוזיקה מקורית מקסימה (מאת יוני רכטר) ומשחק מדויק, קולח ורהוט הן של הדמויות הראשיות (אודי רוטשילד כאניהו ואביגיל הררי לסירוגין עם נטע פלוטניק כרעות) והן של שלל הדמויות המשניות (אלי גורנשטיין בדמות הרופא הקצב, נדב אסולין בדמות הפושע המקסים, רובי מוסקוביץ' בדמות נגן הרחוב הפוסט-טראומתי ועוד).

זוהי הצגה שתופסת את הכאב והיופי שבזוגיות ובאהבה, משלבת אותו עם אבסורד של ההוויה הישראלית בכלל והתל אביבית בפרט והופכת את כל זה לפנינים של צחוק מתגלגל ואירוניה דקה.

קומדיה עם פזמונים מאת אתגר קרת ורוני סיני
משתתפים: אודי רוטשילד, אביגל הררי, אלי גורנשטיין, איה גרניט-שבא, רובי מוסקוביץ, אלון דהן, שהם שיינר, נדב אסולין.
בימוי: שירילי דשא
מוזיקה: יוני רכטר
עיבוד: מיקי גורביץ'
תפאורה: סבטלנה ברגר
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
תאורה: רוני כהן
הדרכה קולית: חיים פנירי
תנועה: רוני ברנדשטטר
קורפוטיטור: איתמר גרוס
פסנתרן: איתמר גרוס/ תמיר ליבוביץ

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter