לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון הבית - מה שלא הורג

ארכיון תאריך: 18 ינואר 2020 - 19 ינואר 2020

משך: שעה ו-20 דקות

איתן שמשוני המציא אפליקציה שתעזור לו לנתב את כל האנרגיה השלילית שלו כלפי אביו, שמאוכזב ממנו תמידית למרות שהוא הצלחה מטאורית. אסי עזב את הבית כשהבן שלו היה בן שנה וחצי. האחריות הייתה גדולה עליו, הוא בכלל לא התכוון להיות אבא. הוא רק ניסה למזער נזקים, להקל קצת על החיים האלה שגם ככה גדולים עליו. מסתבר שהוא ממש טעה. ועל טעויות משלמים. 

דני מנסה להתמודד עם התבגרות של בדידות בצל אמא עזובה מצד אחד, ועם הרדיפה היומיומית של נערים רוויי זעם והורמונים מצד שני. דני לומד להסתדר. מתחמק מעימותים בכל דרך ולא נקשר לשום דבר. רק שיש דברים שאי אפשר לוותר עליהם בלי לוותר על חתיכה מהנשמה.

"מה שלא הורג", יצירה חדשה בבימויה של עמית לוי, הוא מחזה על אכזריות שפוגשת חמלה, על רוע שמתנגש ברוך ועל יצר נקם שמתפוצץ על רדיפת הצדק.
על אבות, בנים, והקשר המזדיין הזה ביניהם שאפילו המציאות הווירטואלית שאנחנו מכנים חיים לא הצליחה להרוס. בהשראת מחזה מאת גרי אוון, טקסט: יולי סקר, בימוי: עמית לוי, ע. במאית: נעם ביצור, מוסיקה מקורית: יהונתן מגון, תאורה ועיצוב חלל: אמיר קסטרו, תלבושות: רוני בורשטין, שחקנים: תום חודרוב, אייל צ' יובנו, בן זאב רביאן

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter